Reklaamitrikk 1.5 ehk nüüd tõesti kõik, mida reklaamist teadma pead

Kent Raju

Kirjeldus

Raamat võtab ühtaegu õpetlikult ja vaimukalt kokku enam kui 20-aastase kogemusega turunduspraktiku kõige olulisemad teadmised ning kogemused valdkonnas. Raamatus on palju elulisi näiteid ja sellisedki detaile, mida pole tavaks nii ausalt ja avalikult avada, kuid mis seda enam aitavad reklaamiäri mõista ja selles osaleda.

Veel
Kirjastaja Reiter OÜ
Ilmumisaasta 2023
Keel Eesti
Kategooria Majandus

Arvustused (2)

Mark Eikner, Havas Baltikumi juht
Kui Sul on soov alustada tööd turunduse valdkonnas kas kliendi või agentuuri pool, siis soovitan kindlasti lugeda. Saad tervikliku ülevaate, mis Sind päriselt ees ootab ja kasulikke nõuandeid oma igapäevaste töösuhete korraldamiseks. Kui aga juhtumisi juba oled valdkonnas tööl, saad lõbusa ja värskendava ülevaate, kui keerulises maailmas sa hakkama saad.

Urmas Lilleorg, Divisioni juht, 30+ aastat loovettevõtluses
Pikajalise kogemusega praktiku mõnusalt, humoorikalt, voolavalt ja ausalt kirjutatud raamat reklaamiärist. Raamatu ridadele ja nende vahele on Kent mõnuga lisanud insaideri vürtse. Lugejad saavad värvika ülevaate sellest, kuidas tekkis ja kuhu on oma arengus jõudnud Eesti reklaamimaastik. Teada saab ka sellest, kes ja kuidas meie rutiinivabas äris iga päev toimetavad. Lisaks veel palju väärtuslikke teadmisi inimestele, kes plaanivad selle äriga liituda või on juba liitunud. Soovitan lugeda, sest olen suhteliselt kindel, et ükski teine eestlane ei kirjuta reklaamiärist sellist raamatut. Ärist, mis võimaldab meil kõigil tarbida tasuta Facebooki, Instagrami ja Google’it ning annab tööd paljudele väga lahedatele tüüpidele.