Puudutuse kaugusel

Colleen Oakley
Tõlkija: Kristina Uluots

Kirjeldus

Lugu kahest inimlikku lähedust ihkavast haavatud hingest tekitas tahtmise kedagi kõvasti-kõvasti kallistada. – Steven Rowley, menuki „Lily ja kaheksajalg” autor

Kas saab igatseda midagi, mida sul pole kunagi olnud?

Jubilee Jenkins pole tavaline raamatukoguhoidja. Haruldane allergia inimpuudutuse vastu tähendab, et igasugune nahakontakt võib ta sõna otseses mõttes tappa. Pärast üheksa aastat kestnud erakuelu peab Jubilee riski kiuste maailma naasma. Turvistanud end kinnaste, pikkade varrukate ja usaldusväärse jalgrattaga, astub ta lõpuks koduuksest välja, tulevikule vastu.

Eric Keeganil on tööl muresid rohkem kui vaja. Eric ei saa aru, kuidas tema elu on nii uppi lennanud, kui tema ainus soov on olla hea isa oma lastele – ema juures elav tütar keeldub temaga rääkimast ja ta ülitark, kuid haavatud psüühikaga kasupoeg katsetab telekineesi. Kui ta aga kohtab kohalikus raamatukogus ilusat, ehkki pisut ekstsentrilist naist, avastab ta, et ei saa teda mõtetest välja ning mingi seni tundmatu tõmme kisub teda ikka ja jälle naise poole.

Menuki „Enne kui sa lähed” autor Colleen Oakley on kirjutanud sügavalt romantilise ja armsa loo, mis julgustab meid võtma riske, et kõigi saatuse vingerpusside kiuste järgida oma südame häält.

Südantsoojendav, ebatavaline armastuslugu, mida on võimatu käest panna. – Karma Brown

See liigutav romaan on üks mu selle aasta lemmikraamatuid. – Sarah Pekkanen, New York Timesi menukite autor

Romantiline ja armas lugu sellest, kuidas riskide kiuste elada täisväärtuslikku elu. – Kirkus Reviews

Uskumatult romantiline romaan selle täiuslikust algusest kuni imelise lõpuni. – Katie Marsh, menuki „Elu ilma sinuta” autor

Üks selle aasta mõtlemapanevamaid armastusromaane. – RealSimple.com

Veel
Kirjastaja Rahva Raamat AS
Ilmumisaasta 2022
Keel Eesti
Kategooria Romantika