Monogaamia

Sue Miller

Kirjeldus

Kaasahaarav ja sügavalt puudutav romaan abielust, armastusest, perekonnast, õnnest ja kurbusest.
Graham ja Annie on olnud õnnelikus ja armastavas abielus peaaegu kolmkümmend aastat. Graham on raamatupoe omanik, alati hoolitsetud välimusega ja naudinguid hindav seltskondlik mees. Annie on vaoshoitum, vaikne vaatleja, kes peab pingutama, et suuta energilise Grahamiga sammu pidada. Kui Graham – mees, kelle vitaalsus näis valitsevat kogu nende kooselu – ootamatult sureb, kaotab Annie pinna jalge alt.
Keset sügavat leina saab Annie teada, et Graham ei olnud talle truu. Naine tunneb end reedetuna, mõeldes, kas ta üldse tundiski oma abikaasat. Romaan jälgib naist tema valus ja segaduses. Jälgib ka teisi, keda Grahami surm puudutas – mehe esimest naist Friedat ja nende poega Lucast ning Annie ja Grahami tütart Sarah’t.
See on romaan abielust ja kaotusest. Perest ja saladustest, mida üksteise eest varjatakse, ning kõikevõitvast armastusest.

Sue Miller on tunnustatud ja lugejate seas armastatud Ameerika kirjanik, kelle trumbiks on maitsekad ja teravalt realistlikud kirjeldused tänapäeva perekonnast.

Veel
Kirjastaja Ühinenud Ajakirjad OÜ
Ilmumisaasta 2022
Keel Eesti
Kategooria Ilukirjandus