Puhkus

T.m. Logan
Tõlkija: Kadri Pettai

Kirjeldus

Seitse päeva. Neli sõpra. Üks mõrvar.

See pidi olema täiuslik puhkus paradiisis – neli sõpra koos peredega nädal aega Lõuna-Prantsusmaa luksuslikus villas kesk päikeselõõska ja viinamägesid.

Naised on olnud sõbrad ülikoolist saadik ja lühikesi suviseid väljasõite on nad teinud aastaid. Nüüd otsustati kaasata ka abikaasad ja lapsed, aeg maha võtta ja nautida kõike, mida suvine Prantsusmaa pakub.

Kuid Kate’il on saladus: ta teab, et tema abikaasal on afäär. Ja ta kahtlustab, et naine on üks tema sõbrannade seast, kes on valmis ohverdama aastatepikkuse sõpruse ja lõhkuma tema perekonna. Aga kes? Kui Kate Vahemere-äärses leitsakus tõele lähemale liigub, saab ta aru, et panused on kõrgemad, kui ta on iial arvanud… või kartnud.

Sest see keegi on valmis tapma selleks, et saladus välja ei tuleks. Ja ühel hetkel asendub nii selges taevas sirav päike tormipilvedega, kuni kärgatab kõu.

T. M. Logan on mitme põnevusromaani autor. „Puhkust” peetakse tänu ootamatutele pööretele ja hullumeelsele tempole tema seni parimaks raamatuks.


Enesekindel, mõjuv ja hüpnootiline, lõppu naljalt ära ei arva. – Lee Child

Haarav, ülimalt pingeline põnevik. – Louise Jensen

Järjekordne suurepärane lugemiselamus T. M. Loganilt. Mulle meeldis intriig – puhkus sõpradega omandas hoopis uue tähenduse. – B. A. Paris

Pärast selle põneviku lugemist tundub, et isegi rannarätikud hauvad mõrvaplaani. – Cosmopolitan

Taas üks närvesööv raamat psühholoogiliste põnevike meistrilt. – Chris Whitaker

Pange ühte patta Agatha Christie ja „Aasta Provence’is” ning tulemuseks on geniaalne põnevik. Braavo! – Deborah O’Connor

Seni Logani parim romaan… algusest kuni erakordse lõpuni täiuslik. – Diane Jeffrey

Veel
Kirjastaja Rahva Raamat AS
Ilmumisaasta 2023
Keel Eesti
Kategooria Kriminaalromaanid ja põnevikud