Ridade vahel

Janice Hallett
Tõlkija: Elina Adamson

Kirjeldus

Keegi mõrvati. Keegi on vangis. Kõik on kahtlusalused.
Kas sina saad tõele jälile?

Armas lugeja

Siin on dokumendid, mida sa juhtumi lahendamiseks vajad. Kõik algab kahe uustulnuka saabumisega väikesesse Lockwoodi linnakesse ja lõpeb ühe inimese traagilise surmaga.

Keegi on jõhkra mõrva eest juba süüdi mõistetud ja see isik viibib praegu vanglas, kuid meil on alust arvata, et ta on süütu. Veelgi enam, meie kahtlustame, et palju tumedamad saladused ootavad alles paljastamist.

Sellal kui Fairway näitetrupp valmistas ette lavastust „Kõik mu pojad“ ja korraldas heategevusliku kampaania pisikese Poppy Reswicki päästmiseks, peitis mõrvar ennast kõigi silme all. Aga meie arvame, et ta on enda reetnud. Oma kirjades. Asitõendid on kõik siin, ridade vahel, ja ootavad avastamist.

Kas võtad väljakutse vastu? Kas suudad tõele jälile saada?

Janice Hallett on toimetanud ajakirju, võitnud oma artiklite eest auhindu ja kirjutanud kõnesid Briti valitsusasutustele. Reisikihk on viinud teda korduvalt ümber maailma Madagaskarist Galápagoseni, Guatemalast Zimbabweni. Ta on kirjutanud nii näidendeid kui ka filmistsenaariume. „Ridade vahel“ on tema esimene romaan, mille Briti krimikirjanike assotsiatsioon kuulutas 2021. aasta parimaks debüüdiks.

„Julge esikteos, mis koosneb üleni dokumentidest, sõnumitest ja e-kirjadest. „Ridade vahel“ on nutikas ja naljakas.“ The Times

„Kui otsite krimiromaani, mis on teistest erinev ja äärmiselt nauditav, siis soovitan soojalt Janice Halletti raamatut „Ridade vahel“. Mulle meeldis see väga.“ Elly Griffiths

Veel
Kirjastaja Rahva Raamat AS
Ilmumisaasta 2023
Keel Eesti
Kategooria Kriminaalromaanid ja põnevikud