Kõige tähtsam on armastus

Emily Giffin
Tõlkija: Aurora Berg, Viive Tüür

Kirjeldus

„Järjekordne emotsionaalne ja üdini aus lugu Giffinilt.” – Associated Press

Mis juhtub, kui armastus, abielu ja lapsed tulevad su ellu vales järjekorras?

Garlandide perekond elab tavapärast elu oma rõõmude ja muredega. Paar päeva enne jõule tuleb meditsiinitudengist poeg Daniel koos oma kihlatuga koju Atlantasse sünnipäeva pidama. 22. detsembri õhtu muudab pere elu aga igaveseks: Daniel hukub autoõnnetuses. Pealtnäha täiuslik tervik laguneb, nagu oleks Daniel olnud perekonda koos hoidev lüli.

Viisteist aastat hiljem hakkavad õed Josie ja Meredith oma elule tagasi vaatama. Välja imbub saladusi ja hingepõhja peidetud tundeid. Nad peavad mõtlema, kuidas minna edasi. Kas õed leiavad lõpuks rahu?

„Kõige tähtsam on armastus” on südamlik lugu sellest, mis on elus kõige olulisem: armastusest. Seda iseenda ja oma perekonna vastu. See on ka lugu andestusest ja leppimisest, mis armastusega kaasnevad. Ja mis kõige olulisem – julgusest järgida oma südant, kuhu iganes see ka juhatab.

Emily Giffin lõpetas Wake Foresti ülikooli ja Virginia ülikooli õigusteaduskonna. Pärast mitmeaastast töötamist Manhattani advokaadibüroos kolis ta Londonisse, et hakata vabakutseliseks kirjanikuks. Ta on mitme New York Timesi menuki autor, eesti keeles on temalt ilmunud romaan „Mida iganes hind ihaldab”. Emily Giffin elab koos abikaasa ja kolme lapsega Atlantas.

„Haarav lugu õdede vahelisest armastusest.” – People

„Õdede lood on alati olnud suurepäraste romaanide keskmes, kuid Giffin pöörab selle suhte pea peale ja pakub meile põneva süžee, nagu ainult tema oskab.” – Huffington Post

„Giffin on teinud seda jälle – fantastiline, mällu sööbiv lugu.” – Publishers Weekly

„Kui romaan jutustab loo kaasaegse naise elust, armastusest ja perekonnast, pole Giffinile võrdväärset.” – Redbook

„Realistlik portree õdede ärevast ja keerulisest suhtest… siiras, nutikas ja mõtlemapanev.” – Kirkus

Veel
Kirjastaja Rahva Raamat AS
Ilmumisaasta 2024
Keel Eesti
Kategooria Ilukirjandus