First method – languages

Ott Ojamets

Kirjeldus

If you want to learn languages fast and effectively then this book is for you.
Learning with this method will give you the freedom to learn individually (without spending money on neither expensive language courses nor learning manuals) and to approach languages in a more effective way.
If you learn languages at school or in language courses then this material can help you achieve good results with very little time as a useful guide to help you in your learning process.
To be frank, the only things that you need in order to learn a language is this book and the internet - everything else is in you.

Veel
Kirjastaja Creative Intelligence Group OÜ
Ilmumisaasta 2012
Keel Inglise
Kategooria Keeleõpe

Arvustused (3)

Mari-Mall Feldschmidt õpetaja, koolitaja, keeltehuviline
“Usun, et tulemusliku keeleõppe juures on kõige olulisem isiklik teadvustatud huvi, miks mulle on vaja õppida just seda keelt. Ja kui on huvipõhine õppimine, siis pole keegi liiga vana ega ole tõesti vaja virna keeleõpikuid-töövihikuid. Kui minu huviks on haridusküsimused ja kultuur, siis pole mõtet treenida poe-ööklubi dialooge, vaid toetuda õppimisel ikka mulle sobivatele teemadele. Keeleõppemeetodi “Esimene Meetod: Keeled” juures meeldib mulle, et on valikuvabadusi, tähenduslikku eesmärki, jõukohast pingutust ja õppija autonoomiat – ja need on vägevad liikumapanevad jõud mille iganes õppimisel.”

Kadri Rebane, õpetaja
Ott, ma ostsin eile “First Method: Languages”. Olen vaimustuses! Absoluutselt iga koolilaps peaks seda raamatut lugema ja järgima, samuti on see ülikasulik kõigile teistele.

Britt Tatter, väliseestlane
Antud keeleõppemeetodi vihik on vähemalt minu jaoks midagi tõesti väga abistavat. See koondab kokku erinevad viisid keele õppimiseks, mis moodustavad koos tervikliku ja toimiva meetodi uue keele õppimiseks või juba õpitava kiiremaks arendamiseks. Mis mulle väga meeldib on see, et esile on toodud mitmeid erinevaid viise. Näiteks isikliku sõnastuse meetod, pildi ettekujutamise meetod jne. See on hea, sest igaühele sobib erinev viis õppimiseks. Kokkuvõtteks ütleksin igatahes, et antud keeleõppemeetodi vihik on kindlasti vajalik neile, kes soovivad iseseisvalt uut keelt õppida, sest see raamat/vihik annab nii vajalikud ideed, soovitused ning meetodi ja samas ka küllaga motivatsiooni.