Ma olen piisav. Kirjuta see peeglile ja muuda oma elu

Marisa Peer
Tõlkija: Margit Pent

Kirjeldus

Sinu suhted teiste inimeste ja välismaailmaga põhinevad sinu suhtel iseendaga. Mida rohkem sa ennast väärtustad, seda toetavamad suhted, rahuldust pakkuvamad tööalased võimalused ja õnnelikuma elu sa endale lood. Uskumus ja sügav sisemine tunne, et sa oled piisav, mõjutab iga sinu eluvaldkonda.

Marisa Peer on rohkem kui 30 aasta jooksul aidanud tuhandetel inimestel seljatada emotsionaalseid ja füüsilisi probleeme ning vaimseid blokeeringuid. Ta vastandub klassikalise psühholoogia keerukusele ja usub, et isegi kui paljud meie probleemid võivad olla keerulised, siis nende ületamine ei pea olema keeruline, see võib olla kiire, tõhus ja elumuutev.

Meie alateadvus toimib samade väga lihtsate reeglite järgi. Erinevus ei ole meie ajus ehk riistvaras, vaid uskumustes ja mõttemustrites ehk alateadvuses peituvas tarkvaras ning seda on võimalik edukalt muuta.

Kõigil emotsionaalsetel probleemidel, olgu nendeks sõltuvused, toitumis- ja kehakaaluprobleemid, sundkäitumine või vähene enesekindlus, on kõigest kolm algpõhjust ja põhiline neist on enda piisavusse mitteuskumine.

Raamatus “Ma olen piisav” jagab Marisa geniaalselt lihtsas vormis tehnikaid, harjutusi ja näpunäiteid, kuidas igaüks saab ise väga kergelt ja efektiivselt oma elu muuta. Need muutused on püsivad, sest toimivad seestpoolt väljapoole. See tähendab, et õpitut rakendades toimuvad muutused sinu alateadlikes mõttemustrites. Põhiline osa sellest, kuidas käitud, reageerid, milliseid valikuid teed, määrab ära sinu alateadlik programm, ilma, et sa seda isegi märkad. Järelikult selleks, et oma elu imeliseks muuta, on vaja luua muutused alateadlikus programmis ja just seda see raamat teha aitabki.

Veel
Kirjastaja Edu Kirjastus OÜ
Ilmumisaasta 2024
Keel Eesti
Kategooria Eneseabi ja vaimsus