Naine minus

Britney Spears
Tõlkija: Marge Pärnits

Kirjeldus

„Naine minus“ on vapper ja hämmastavalt liigutav lugu vabadusest, kuulsusest, emadusest, ellujäämisest, usust ja lootusest. 2021. aasta juunis kuulas kogu maailm Britney Spearsi sõnavõttu avalikul kohtuistungil. Tema hääl mõjus – tõerääkimine muutis tema ja suure hulga teiste elusid. Raamat „Naine minus“ räägib esimest korda sellest uskumatust teekonnast ning näitab ühe popmuusika ajaloo suurima artisti tugevust.

Märkimisväärse avameelsusega kirjutatud murranguline mälestusteraamat väärtustab muusika ja armastuse jõudu ning rõhutab, kui oluline on, et naine saaks rääkida ise oma lugu. Lõpuks ometi, oma häälega.

Väikese tüdrukuna jalutasin tundide kaupa meie Louisiana maja taguses vaikses metsatukas ja laulsin. Enne kojuminekut läksin tavaliselt naabrite juurde, kõndisin läbi nende hoolikalt kujundatud aia, kus oli ka bassein. Neil oli kiviktaimla, mille väikesed ümarad kivid olid endasse salvestanud soojust ja tundusid katsudes nii mõnusad. Lamasin neil kividel, vahtisin taevasse, tundsin soojust enda all ja ümber ning mõtlesin: „Ma suudan leida oma tee. Ma suudan oma unistused ellu viia.“

Grammy võitjast popikoon Britney Spears on üks muusikaajaloo edukamaid ja kuulsamaid meelelahutajaid, kelle plaate on müüdud kõikjal üle maailma rohkem kui 100 miljonit. 2021. aastal valiti ta ajakirja Time saja mõjukaima inimese hulka. Spearsi album „Blackout“ lisati 2012. aastal muusika kogumise ja säilitamisega tegeleva Rock & Roll Hall of Fame’i raamatukokku ja arhiivi. Britney Spears elab Los Angeleses Californias.

Veel
Kirjastaja Ühinenud Ajakirjad OÜ
Ilmumisaasta 2024
Keel Eesti
Kategooria Biograafiad ja memuaarid